Руи Коща ще бъде президент на Бенфика през следващите четири

...
Руи Коща ще бъде президент на Бенфика през следващите четири
Коментари Харесай

Руи Коща е новият стар президент на Бенфика

Руи Коща ще бъде президент на Бенфика през идващите четири години. Според публична информация от клуба, актуалният водач на “орлите ” е получил 65,89% от гласовете във втория тур на изборите и си обезпечава втори следващ мандат.
 Руи Коща разкри детайлности от контракта на Моуриньо Руи Коща разкри детайлности от контракта на Моуриньо
Жоау Нороня Лопеш леко усъвършенства резултата си спрямо първия тур, само че остана с 34,11% поддръжка.
 Специалния не съумя да преглътне горчиви Специалния не съумя да преглътне горчиви " аспирини " и Бенфика продължи да пропада в ШЛ
„ Много съм благополучен, най-много поради голямата изборна интензивност измежду почитателите на Бенфика ", разяснява Коща, представен от " А Бола ".

" Това беше победа за Бенфика — първата огромна победа е точно този впечатляващ брой гласоподаватели, който ме кара да се гордея, че съм част от този клуб. Имам големи упоритости и мощно предпочитание да направя всичко както би трябвало и да трансформира това, което не е наред.

Вече разговарях с Жоау Нороня Лопеш. Ще можем да поговорим по-подробно по-късно — говорихме по телефона. В последна сметка всички сме част от Бенфика и това е пътят, по който би трябвало да вървим. За мен би било по-хубаво да встъпя в служба пред повече хора, само че уставът го изисква по този начин и ще би трябвало да го спазим.

Бях със фамилията си вкъщи. Получавам известия безусловно всяка секунда — към момента не съм съумял да ги прочета всички “, сподели Руи Коща пред публицисти, до момента в който напускаше дома си и се отправяше към “Ещадио да Луш ” за церемонията по встъпване в служба.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР