Рубин Казан не успя да победи у дома Динамо Москва

...

Динамо си тръгна с точка от Казан

Рубин Казан не съумя да победи вкъщи Динамо Москва в дуел от 16-ия кръг на съветската Премиер лига. Двубоят на " Казан Арена " приключи 1:1, като и двата гола означиха футболисти на Динамо. Първо нападателят Евгений Луценко си наниза автогол в средата на второто полувреме. Домакините се виждаха спечелили, когато в 86-ата минута Луценко се реваншира, като асистира за изравнителното попадение на Вячеслав Грульов. С равенството Рубин събра 22 точки и върви осми в класирането, до момента в който Динамо със 17 е 12-и. В идващия кръг Рубин гостува на Зенит, до момента в който Динамо е хазаин на Урал, като и двата мача са на 9 декември. Премиер Лига 16 кръг, петък 30 ноември  Рубин 1:1краен резулат  Динамо Москва