Рой Ходжсън изпадна в беда, след като Кристъл Палас падна

...

Натискът върху Рой Ходжсън се увеличава, след като Брайтън разби съперниците си Кристъл Палас

Рой Ходжсън изпадна в неволя, откакто Кристъл Палас падна до обезсърчаващо проваляне с 4-1 от яростните си противници Брайтън във Висшата лига.

Голове на Люис Дънк, Джак Хиншелууд, Факундо Буонаноте и Жоао Педро още веднъж оставиха бъдещето на ветерана необут на Eagles под лупа.

Палас уволни предходния си управител, Патрик Виейра, след загуба с 1-0 в този мач през предишния сезон, тъй че Ходжсън, със серия от единствено четири победи от 17 мача, може да е на тъничък лед.

76-годишният състезател е усложнен от отсъствието на Еберечи Езе заради травма, до момента в който другият му основният човек, Майкъл Олизе, беше счетен за задоволително кадърен единствено за аварийна пейка.

И въпреки всичко, когато Олизе беше изпратен на полувремето, неговият тим към този момент губеше с 3-0, а крилото устоя единствено осем минути преди да дръпне още веднъж.

Късен гол на Жан-Филип Матета не можа да прикрие минусите в болната страна на Ходжсън, а загубата на капитана Марк Гуехи от травма в коляното през първото полувреме...