Клошарят, открил труп в контейнер в Пловдив: Имаше и глава, беше млад мъж
Рових и видях тяло! Беше на млад мъж. Имаше и глава, не ми дават да приказвам повече. Хвана ме боязън, като видях индивида. " Това описа за мъжът, разкрил разчленено тяло в резервоар за боклуци до бл. 23 в " Тракия ". Репортер на уеб страницата откри клошаря в региона на мястото на престъплението.
Днес към обяд той обикалял квартала, преравяйки кофите за боклук, когато видял няколко черни чувала в един от казаните. Когато отворил единия, извадил долната част на крайник, обут в жълта маратонка. Целият треперещ, той отишъл до близкия магазин и съобщила на хората, които били начело какво е видял.
„ Клошарят пристигна до близкия магазин, целият трепереше. Повтаряше непрестанно „ Вътре има тяло, в казана има тяло “. Каза, че е извадил крайник с жълта маратонка. Кожата на крайника била жълтеникава, по него не е имало кръв, описа жена от прилежащ блок.
Тялото на мъжа е било разчленено, като торсът и крайниците били опаковани в обособени черни чували.
Днес в 8.30 чиновници на „ Чистота “ са подали сигнал до регион „ Тракия “, че в резервоар до 23 – ти блок има изхвърлено умряло куче. От кметството са се обадили в Зооветеринарния комплекс, в чиито задължения влиза отстраняването на трупове на животни, само че не съумели да се свържат. Клошарят изпреварил чиновниците и разкрил злокобната находка.
Хора от квартала разясняват, че нощес към контейнерите не е имало никаква миризма, само че сутринта се е носела мощна миризма на мърша. В контейнера и към него няма следи от кръв, което значи че трупът е бил разчленен на друго място и донесен до казана за боклуци. Извършителят евентуално се е надявал останките да бъдат отнесени дружно с останалия отпадък с камиона на „ Чистота “ в ранните часове на деня, само че това не се е случило. Разследването продължава.
Районът е отцепен, а на място има засилено полицейско наличие. Работят екипи на проверяващи, криминалисти и чиновници на криминалистична лаборатория, които правят подробен оглед и събират доказателства. Издирват се записи от камери на околни обекти. Движението в региона към момента е лимитирано.
На място са и началникът на Пето РПУ – Николай Кирков, както и шефът на ОДМВР – Васил Костадинов, които управляват дейностите по следствието. Към момента отхвърлят публични изказвания. Информация ще бъде дадена от ОД Министерство на вътрешните работи на по- късен стадий.
Днес към обяд той обикалял квартала, преравяйки кофите за боклук, когато видял няколко черни чувала в един от казаните. Когато отворил единия, извадил долната част на крайник, обут в жълта маратонка. Целият треперещ, той отишъл до близкия магазин и съобщила на хората, които били начело какво е видял.
„ Клошарят пристигна до близкия магазин, целият трепереше. Повтаряше непрестанно „ Вътре има тяло, в казана има тяло “. Каза, че е извадил крайник с жълта маратонка. Кожата на крайника била жълтеникава, по него не е имало кръв, описа жена от прилежащ блок.
Тялото на мъжа е било разчленено, като торсът и крайниците били опаковани в обособени черни чували.
Днес в 8.30 чиновници на „ Чистота “ са подали сигнал до регион „ Тракия “, че в резервоар до 23 – ти блок има изхвърлено умряло куче. От кметството са се обадили в Зооветеринарния комплекс, в чиито задължения влиза отстраняването на трупове на животни, само че не съумели да се свържат. Клошарят изпреварил чиновниците и разкрил злокобната находка.
Хора от квартала разясняват, че нощес към контейнерите не е имало никаква миризма, само че сутринта се е носела мощна миризма на мърша. В контейнера и към него няма следи от кръв, което значи че трупът е бил разчленен на друго място и донесен до казана за боклуци. Извършителят евентуално се е надявал останките да бъдат отнесени дружно с останалия отпадък с камиона на „ Чистота “ в ранните часове на деня, само че това не се е случило. Разследването продължава.
Районът е отцепен, а на място има засилено полицейско наличие. Работят екипи на проверяващи, криминалисти и чиновници на криминалистична лаборатория, които правят подробен оглед и събират доказателства. Издирват се записи от камери на околни обекти. Движението в региона към момента е лимитирано.
На място са и началникът на Пето РПУ – Николай Кирков, както и шефът на ОДМВР – Васил Костадинов, които управляват дейностите по следствието. Към момента отхвърлят публични изказвания. Информация ще бъде дадена от ОД Министерство на вътрешните работи на по- късен стадий.
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




