Роналд Акуна -младши на Braves смазва домашното бягане в първата рехабилитационна игра
Роналд Акуня -младши даде на почитателите на Braves нещо, което да чакат с неспокойствие, когато звездният аутфилдър се върне в състава.
Acuña отиде двор в първата си игра за рехабилитация за тима на комплексната лига на Braves във Флорида, който включваше изстрела, който елементарно почисти стената на централното поле и го видя да отиде 1-за-3 в появяването във вторник.
Звездата на Braves се удари в Solo Home Run в петия ининг и той постепенно потегли надолу по първата съществена линия, преди да сложи дясната си ръка във въздуха, до момента в който закръгля първо.
Той скочи във въздуха, до момента в който проправяше път по третата съществена линия до домашната плоча и висок петима състезател, откакто пресече чинията.
Аутфилдърът на Braves не е играл в игра, защото той раздра десния си предния пресечен лигамент предишния май по време на игра в Питсбърг. Той беше стеснен до три участия в играта по време на играта за реабилитация във вторник.
Acuña излезе от играта в седмия иннинг и т...
Прочетете целия текст »




