Рома постигна важен успех над Верона с 3:1 в мач

...

Блицкриг на Рома срещу Верона за третата позиция в Серия А

Рома реализира значим триумф над Верона с 3:1 в мач от 20-ия кръг на Серия А. По този метод „ римските вълци “ се настаниха на третата позиция в класирането.

Домакините откриха резултата още в 21-ата минута, когато Джанлука Манчини бе прецизен с глава в левия ъгъл.

Минута по-късно Рома удвои преднината си, откакто Хенрих Мхитарян овладя на границата на наказателното поле и с удар в долния десен ъгъл осъществя.

Наказателната акция на „ римските вълци “ продължи и в 30-ата минута резултатът стана типичен. Борха Майорал бе на точното място и с изстрел в средата на вратата осъществя за 3:0.

Гостите се активизираха през втората част и в 62-ата минута, резултатът бе понижен. Ебрима Коли бе на точното място и от близко осъществя.

До края на дуела домакините съумяха да запазят преднината си и справедливо завоюваха трите точки.

По този метод Рома удобно се настани на третата позиция с 40 точки, до момента в който Верона е на деветата позиция с 30.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `