Рома посреща Реал Сосиедад на Олимпико в първи мач от

...

НА ЖИВО: Рома - Реал Сосиедад, съставите

Рома посреща Реал Сосиедад на " Олимпико " в първи мач от 1/8-финалите на Лига Европа. Срещата е с начален час 19:45, а Gong.bg ще наблюдава НА ЖИВО всичко най-интересно за вас към конфликта минута по минута.

Рома е в неуверена форма, като има едвам 4 победи в последните си 9 мача във всички шампионати. " Вълците " се борят и за топ 4 в Серия А, което е късмет за тях за присъединяване в Шампионска лига следващата година. Лига Европа също е вид за италианския клуб, само че задачата да бъде отхвърлен Реал Сосиедад, въобще не е лесна. Положителната вест за Рома е, че има единствено едно проваляне във всички шампионати в последните си девет мача. Отборът на Жозе Моуриньо ще е деликатен, само че ще се надява са вземе задатък преди реванша в Испания.

Реал Сосиедад има едвам една победа в последните си 7 мача. Колебливото показване на испанския тим е обвързвано най-много с неналичието на попадения, като отборът има единствено 4 гола в последните си 7 срещи, като три от тях бяха при единствения триумф на Сосиедад в този тим. Испанският клуб може да промени тази отрицателна статистика при триумф през днешния ден в Италия, който може радикално да преформатира настроението в съблекалнята на тима.

Стартови сформира:

Рома:  1. Руи Патрисио, 2. Рик Карсдорп, 23. Джанлука Манчини, 14. Диего Йоренте, 6. Крис Смолинг, 92. Стефан Ел Шаарауи, 4. Браян Кристанте, 8. Неманя Матич, 7. Лоренцо Пелегрини, 21. Пауло Дибала, 9. Тами Ейбрахам

Реал Сосиедад:  1. Алекс Ремиро, 15. Диего Рико, 24. Робин Льо Норман, 5. Игор Зубелдия, 18. Андони Горосабел, 4. Асиер Ияраменди, 8. Микел Мерино, 3. Мартин Зубименди, 21. Давид Силва, 14. Такефуса Кубо, 19. Александър Сьорлот