Рома победи с 2:1 Карабах в среща от втория кръг

...

"Рома" трепери до последно срещу "Карабах"

" Рома " победи с 2:1 " Карабах " в среща от втория кръг на груповата фаза на Шампионската лига. " Римските вълци " бързо натрупаха задатък, само че противниците им съумяха да върнат едно попадение, а до края на мача имаха още няколко благоприятни условия за сензационно тъждество.

" Рома " откри резултата в 7-ата минута. Топката не беше изчистена добре след корнер, Лоренцо Пелегрини опита шут, а се получи центриране към Константинос Манолас, който от близко вкара с плонж. Това беше попадение номер 100 за отбора в Шампионската лига.

8 минути по-късно резултатът беше подсилен, откакто Ел Шаарауи изведе Джеко в наказателното поле и босненецът осъществя прелестен гол благодарение на напречната греда.

В 29-ата минута футболистите на " Карабах " означиха първия си гол в групите на Шампионската лига посредством Пабло Енрике.

Така във краткотрайното класиране " Рома " са с четири точки, до момента в който противниците им не престават да са с 0.