Рома победи Брага в първи сблъсък от 1/16 финалите на

...

Рома с комфортен аванс след първия мач с Брага

Рома победи Брага в първи конфликт от 1/16 финалите на Лига Европа. " Вълците " се постановиха с 2:0 на " Естадио Мунисипал де Брага ".

Така римският гранд направи значима крачка към осминафиналите. Попаденията станаха дело на Джеко и Майорал.

В 5-ата минута, Един Джеко се озовава самичък против вратаря, и промуши топката в долния десен ъгъл на вратата за 0:1. В 37-ата минута гол на Педро бе анулирано поради засада.
 Манчестър Юнайтед победи изрично Реал Сосиедад с 4:0
Няма кой да спре Фернандеш, Юнайтед съвсем несъмнено е 1/8-финалист в Лига Европа

Португалецът блесна с два гола

В 54-ата минута домакините останаха с човек по-малко откакто Есгайо бе изпъден за втори жълт картон. Малко по-късно попадение на италинците бе анулирано поради засада.

В 63-ата минута след разглеждане от ВАР, съдията реши да не свири дузпа след игра с ръка на състезател на португалците.
 Тотнъм победи Волфсбергер с 4:1
Само знамение би лишило Тонтъм от осминафинал в Лига Европа

Гарет Бейл се регистрира с попадение

Четири минути преди края, Жордан Верету освободи Борха Майорал Моя, който отклони от близко топката в мрежата и след разглеждане от ВАР попадението бе зачетено.