Роко Вата от Селтик отбеляза хеттрик, за да помогне на

...

Роко Вата направи хеттрик, докато отборът на Република Ирландия U21 надмина със седем Сан Марино

Роко Вата от Селтик означи хеттрик, с цел да помогне на тима на Република Ирландия до 21 години да завоюва отлична победа със 7-0 като посетител на Сан Марино.

Вата беше един от четиримата ирландски играчи, които трябваше да оказват помощ на нацията да продължи да се класира за Европейското състезание до 21 години през 2025 година

Синклер Армстронг, Андрю Моран и Армстронг Око- Флекс също откри мрежата, до момента в който Джакомо Бенвенути си вкара автогол, с цел да помогне на тима на Джим Крофорд да поддържа темпото с водача Италия след шест мача от група А.

Нападателят на КПР Армстронг откри резултата в Сан Марино след 26 минути и до момента в който до полувремето резултатът остана 1-0, а шлюзовете скоро се отвориха.

Моран удвои преднината на Ирландия в 53-ата минута и това провокира магия от пет гола за 19 минути.

Вата означи бърз удар, откакто Бенвенути от Сан Марино проби личната си мрежа, преди Око-Флекс да направи 6-0.

Все още имаше време нападателят на Селтик Вата...