Родри може да пропусне мача на Манчестър Сити срещу третодивизионния

...
Родри може да пропусне мача на Манчестър Сити срещу третодивизионния
Коментари Харесай

Родри може да пропусне следващия мач на Манчестър Сити

Родри може да пропусне мача на Манчестър Сити против третодивизионния Хъдърсфийлд в неделя от третия кръг в шампионата за купата на Футболната асоциация поради гибелта на своята баба. Испанският национал е получил позволение от клубното управление да напусне Англия и да се завърне в Мадрид.

Мениджърът на британския първенец Пеп Гуардиола съобщи, че футболистът не е изключен дефинитивно от състава.

" За страдание неговата баба е умряла през вчерашния ден и той към този момент е в Мадрид. Днес и на следващия ден той няма да бъде с нас. Надяваме се да се завърне в състава за дуела. Ако би трябвало ще остане със фамилията си, тъй като в този момент това е най-важно ", безапелационен е испанският експерт в петък.

През предишния сезон Сити завоюва купата във Висшата лига, купата на Футболната асоциация и трофея в Шампионската лига, повтаряйки достижението на градския си противник Манчестър Юнайтед от 1999 година.
 Гуардиола е гневен: Съдията обърка мача, аз мога да получа картон, само че Родри - не!
Гуардиола е гневен: Съдията обърка мача, аз мога да получа картон, само че Родри - не!

Родри бе изпъден при започване на втората част за това, че блъсна Гибс-Уайт в гърлото. Според Гуардиола съдията е изпуснал мача
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР