Родината на Кристиано Роналдо намери още един уникален начин да

...
Родината на Кристиано Роналдо намери още един уникален начин да
Коментари Харесай

Чест: Издават монета с лика на Роналдо

Родината на Кристиано Роналдо откри още един неповторим метод да уважи достиженията на футболната легенда.

Авторът на 130 попадения с националната фланелка и първенец на Евро 2016 неотдавна вкара своя гол №900 във футболната си кариера.

Следващото огромно достижение за него ще е излизането на нова монета с №7 на стойност 7 евро в Португалия.

На монетата ще е изобразен ликът на петкратния притежател на " Златната топка ", както и признакът CR7. Освен това тя ще бъде приета в страната и ще може да се употребява.

Въпреки че представянето на Роналдо на Евро 2024 не беше впечатляващо, той остава в проектите на националния селекционер Роберто Мартинес и това се видя на първите мачове от Лигата на нациите.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР