Роберто Де Зерби може отново да се сблъска с Футболната

...

Роберто Де Зерби рискува нова забрана във Висшата лига с коментари след мача за загубата на Челси

Роберто Де Зерби може още веднъж да се сблъска с Футболната асоциация, откакто призна, че „ не харесва “ представянето на рефера Майкъл Солсбъри след загубата на Брайтън от Челси.

44-годишният началник на Чайките получи възбрана за един мач и санкция от £15 000 по-рано през сезона, откакто беше изпъден против Фулъм и провокира дискусия през ноември, откакто призна, той не харесва " 80 % от британските рефери ".

И Де Зерби се прицели в Солсбъри след провалянето на Брайтън с 2-1 на Стамфорд Бридж в сряда вечерта, откакто на неговия тим беше отказана дузпа, която съгласно него беше дузпа.

Говорейки с BBC Sport, италианецът сподели: „ Мисля, че изиграхме доста положително второ полувреме, както и втората част от първото полувреме. Познаваме качествата на Челси.

" Мисля, че дадохме всичко от себе си и имаме още един мач, с цел да стигнем до топ 10. Беше доста сложен сезон и почитателите схванаха всичко. Състезавахме се по добър метод, само че загубихме прекалено много точки на у дом...