Рилци спечели с 4:1 в Добрич срещу Устрем (Дончево). Двубоят

...

Рилци удари Устрем

Рилци завоюва с 4:1 в Добрич против Устрем (Дончево). Двубоят е от 14-ия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините можеха да вкарат още, а Дейвид Венциславов уцели гредата през първото полувреме. Противно на крайния резултат, гостите започнаха стремително, само че Пламен Шестаков и Виктор Христов пропиляха отлични голови благоприятни условия до 8-ата минута. В 10-ата към този момент, топката беше в мрежата им. Там я насочи Гюрсел Осман с удар от границата на наказателното поле. Деян Минчев пък посрещна избита от вратаря топка и означи втория гол в 16-ата минута.

Четвърт час след почивката Мартин Кирилов направи резултата типичен с шут от границата на наказателното поле. Виктор Христов осъществя почетното попадение за своите в 78-ата минута. Венциславов вкара с глава четвъртия гол за добричкия отбор в последните секунди.