Рилски спортист (Самоков) победи Пирин (Разлог) като гост в мач

...
Рилски спортист (Самоков) победи Пирин (Разлог) като гост в мач
Коментари Харесай

Рилски елиминира Пирин Разлог за Купата на България, чака опонент от Втора лига

Рилски състезател (Самоков) победи Пирин (Разлог) като посетител в мач от междуобластните квалификации за Купата на България в Зона Югозапад. Тимът надви с 3:1 във визитата си на стадион „ Септември “ в Разлог. Още при започване на срещата домакините излязоха напред в резултата, само че 5 минути преди края на първото полувреме Венцислав Христов изравни след асистенция на Денис Зашев.

През второто полувреме „ скиорите “ преобладаваха тотално. Наложи се обаче да изчакат до 80-ата минута, когато състезател на Пирин си означи автогол. В 85-ата минута Венцислав Христов оформи крайното 3:1. Асистенцията този път бе на Кристиян Бешев.

„ Добра победа за нашия тим. Шанс за изява получиха някои футболисти, които се връщаха от травми и други, които са играли по-малко през сезона. Доволен съм от момчетата. “, показа след дуела старши треньорът на Рилски състезател Пламен Крумов.

В идващия стадий Рилски състезател ще срещне отбор от Втора професионална лига.

„ Предстои чоп, който да дефинира против кой тим ще играем. Сега ни чакат два дни, в които да се възстановим и да се подготовим за тежкото посещение на Оборище (Панагюрище) “, приключи Крумов.

Мачът сред Оборище и Рилецо е в събота, 6-ти септември, от 17:00 часа.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР