Реймс направи 2:2 във визитата си на в 24-ия кръг

...

Реймс измъкна реми от визитата си на ПСЖ

Реймс направи 2:2 във визитата си на в 24-ия кръг на Лига 1. Столичани дадоха отмора на много титуляри и това се отрази на представянето им. Тимът на Луис Енрике обаче продължава да има стабилен задатък на върха. ПСЖ има 58 точки, 12 повече от втория Брест.

На аварийна пейка на отбора останаха Килиан Мбапе, Джанлуиджи Донарума, Усман Дембеле, Рандал Коло Муани и Витиня. Маркиньос пък пропусна дуела поради болки в ахилесовото сухожилие.

Реймс се възползва от измененията в състава на ПСЖ и поведе още в седмата минута с попадение на Маршал Мунеци. Домакините обаче доста бързо обърнаха резултата. Юнус Абделхамид си вкара автогол в 17-ата минута, а две по-късно Гонсало Рамош беше прецизен за 2:1 единствено две по-късно. В самия завършек на първото полувреме Реймс изравни посредством Умар Диаките.

Мбапе, Дембеле и Муани се появиха в игра двадесетина минути преди края. ПСЖ обаче по този начин и не съумя да стигне до надвит гол.
Източник: flashnews.bg