Ревю в стил Victoria’s Secret беше гвоздеят в програмата за

...
Ревю в стил Victoria’s Secret беше гвоздеят в програмата за
Коментари Харесай

Ивайла Бакалова дефилира за юбилея на Калканджиева

Ревю в жанр Victoria’s Secret беше гвоздеят в програмата за 50-ия рожден ден на Жени Калканджиева, като празненството беше и във връзка 30-годишнината на нейната организация Визаж, която се навърши в самия завършек на предходната година. Ивайла Бакалова смая гостите, измежду които беше и самата тя, събрани в новата зала Тента в покрайнините на София.

Мис България 2001 година сподели фантастична форма близо четвърт век след короноването си при започване на март през онази далечна година за най-красива българка.

Двете с Калканджиева са минали през разнообразни етапи на връзки, само че откакто Жени беше измежду гостите на последния рожден ден на Ивайла предишното лято, в този момент варненката също уважи празника на единствената българка, влизала в десетката на Мис Свят.

Роси Иванова също дефилира на ревюто
Прегледи: 1 530
Източник: blife.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР