Реваншът между Олександър Усик и Тайсън Фюри може да не

...
Реваншът между Олександър Усик и Тайсън Фюри може да не
Коментари Харесай

Изненада! Сблъсъкът Фюри - Усик може да има трета серия

Реваншът сред Олександър Усик и Тайсън Фюри може да не е последната борба сред двамата. Украинецът и британецът ще се бият на 21-ви декември в Саудитска Арабия.

Промоутърът на " Циганския крал " - Франк Уорън, сподели, че в контракта сред боксьорите има изискване за трета среща. Това ще се случи, в случай че украинецът загуби и никой от тях не реши да приключи кариерата си.

" Това е вписано в контракта. Каквото и да се случи, ще бъде, в случай че Тайсън завоюва. При изискване, че никой не се пенсионира ", сподели Уорън пред " Boxing News ".

Ако се стигне до подобен мач, това ще е първият случай, в който Усик ще организира три мача в професионалната си кариера против един и същи съперник. За Фюри това ще бъде трети път - преди този момент той организира трилогии против Дерек Чисора и Дионтей Уайлдър.

В първия мач с Фюри Усик завоюва с разграничено съдийско решение.
 Тайсън Фюри се закани на Усик
Тайсън Фюри се закани на Усик

Преди реванша посред им
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР