Рецидивист с поредно обвинени за кражба на пари и телефон

...
Рецидивист с поредно обвинени за кражба на пари и телефон
Коментари Харесай

Постоянен арест за рецидивист, откраднал пари и телефон

Рецидивист с следващо упрекнати за кражба на пари и телефон остава за непрекъснато в ареста.

Районен съд - Дупница дефинира мярка за неотклонение „ Задържане под стража “ на 45-годишния Д. Димитров, упрекнат за кражба в изискванията на рисков рецидив и разваляне на бариера за отбрана на парцел, дефинира

На 8 февруари 2023 година, от колиба на ул. „ Отец Полихроний “, посредством разваляне на бариера, крепко направена за отбрана на парцел - строшен катанец на входна врата е лишил парична сума в размер на 300 лева и мобилен телефон, като закононарушението е осъществено в изискванията на рисков рецидив.

Доказателствата по делото сочат, че обвиненият е съпричастен към осъществяване на действието, за което е упрекнат - събрани са голям брой доказателства в тази тенденция, в това число и на очевидци очевидци. Повдигнато му е обвиняване за тежко съзнателно закононарушение против собствеността, осъществено в изискванията на рисков рецидив, като същият е осъждан неведнъж и за други такива закононарушения против собствеността. Тези условия обосновават извода, че е налице действителна заплаха същия да извърши и друго закононарушение, а поради плануваното в закона наказване е налице и действителна заплаха същия да се укрие, написа в претекстовете на арбитър Ели Скоклева.

Определението може да се апелира пред Окръжен съд – Кюстендил.
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР