Рецидивист е задигнал големи суми пари от възрастни хора в

...
Рецидивист е задигнал големи суми пари от възрастни хора в
Коментари Харесай

Рецидивист излезе от затвора и задигна големи суми от възрастни хора в Пловдив. Кой е той?

Рецидивист е отмъкнал огромни суми пари от възрастни хора в Пловдив . Това оповестиха от Областната дирекция на. 

Жертви на похищенията станали 86-годишен мъж и 87-годишна жена . В домовете си те позволили чужд, който в единия случай се показал за служител на реда , а в другия – за обществен служащ .

Предлогът за визитите му обаче бил еднакъв – за да защищити жилищата им от обири, трябвало да ревизира дали жителите съхраняват надеждно парите си .

Така, въвличайки в илюзия двамата пенсионери, причинителят лишил общо над 2400 евро и 2000 лв. . При извършените дейни оперативни и изидривателни дейности чиновниците влезнали в дирите на 47-годишен мъж от Каварна, с голям брой регистрации в полицията и присъди .

Допълнително е изяснено, че похищенията в регионалния град той направил няколко дни след излизането си от пандиза . Събраните материали по формираните две досъдебни производства са докладвани в Районна прокуратура – Пловдив, като на мъжа е повдигнато обвиняване и е арестуван за период до 72 часа.

Вълна от мнения след пост за блъснат тротинеткаджия: Кога ще ги забранят тези тротинетки, рискови са!

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР