Решен е въпросът кой е консерватор в България и кой

...
Решен е въпросът кой е консерватор в България и кой
Коментари Харесай

Николай Бареков официално стана консерватор

Решен е въпросът кой е реакционер в България и кой съставлява консервативните полезности от името на българските партии и гласоподаватели в Европа. Политическа партия “Презареди България”, правоприемник на ББЦ, и Вътрешна македонска революционна организация са единствените две български партии, които ще могат да употребяват правото да се назовават консервативни.

Новината беше доказана от Ричърд Милсом - основен изпълнителен шеф на Алианса на консерваторите и реформистите в Европа (АКРЕ).

"Ще бъдем признати за членове на Консервативния Алианс в Европа! Голям триумф за България и за моя екип, приветствие за моя сътрудник господин Джамбазки! За първи път България има своите консервативни партии, приети в Европа! Край на спекулациите на псевдо десните демократични и националистически обединения, че имат нещо общо с консерватизма. Край на лъжите от жълтопаветниците соросоиди и платените им протестъри ". Такъв коментар направи Бареков минути откакто новината беше доказана и напомни, че протичащото се е плод на усърдна „ четири годишна къртовска работа” за него и екипа му.

„ Никога не предадох своите гласоподаватели и Европа ни призна. Бъдете горди с нашия триумф. Една година преди европейските избори стартираме нашия поход за възраждането на България с полезностите на консерватизма”, съобщи евродепутатът и дефинира признанието от Европа като реабилитация за всички ругатни и обиди, които той и партията му са понесли в България от статуквото.

Сред членовете на Алианса са Британската консервативна партия, полската партия “Право и справедливост”, асоциирани членове и сестрински партии пък са Републиканската партия на Съединени американски щати и Австралийската консервативна партия. Официалното приемане на “Презареди България” (ББЦ) и на Вътрешна македонска революционна организация в АКРЕ ще бъде на 8 юни в Баку, Азербайджан.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР