Решаваща дузпа късно по време на мача Футбол в четвъртък

...

Стийлърс са маркирани за спорен, скъп фалстарт късно при брутална загуба от Патриотите: „Лошо решение“

Решаваща дузпа късно по време на мача „ Футбол в четвъртък вечер “ сред Стийлърс и Пейтриътс наподобява потегли по неверен път — и коства доста на Стийлърс.

При четвърто и 3 в края на последната четвърт, съдиите наказаха дългия снапер Кристиан Кунц за провал, избутвайки Стийлърс пет ярда обратно.

Въпреки това, при по-нататъшен обзор, позвъняването изглеждаше подозрително и евентуално трябваше да се опълчи на завръщащия се тим на Патриотите.

Нарушение за засада на Нова Англия на това място щеше да даде нов набор от рухвания на Питсбърг.

Вместо това Патриотите си върнаха топката и по-късно преустановиха последния опит на Стийлърс в последните секунди, с цел да стигнат до победа с 21-18, прекъсвайки поредицата си от пет загуби.

Обаждането вбеси Стийлърс и накара някогашния рефер и специалист по актуалните правила Тери Маколи да се почеше по главата по време на излъчването на Prime Video.

„ Така споделят, че [Кунц] е направил бързо и внезапно придвижване преди...