Рекордьорът по отбелязани голове за Манчестър Сити Серхио Агуеро бе

...

Какво се случи със „златните“ обувки на Агуеро?

Рекордьорът по маркирани голове за Манчестър Сити Серхио Агуеро бе награден за забележителното си достижение с фланелката на „ жителите “. Аржентинецът получи специфична статуетка преди началото на дербито с Арсенал, извоювано от „ небесносините “ с 3:1.

Агуеро се разписа и в днешния мач, като оформи головата си сметка за Сити на забележителните 179 гола. Нападателят вкара от дузпа през втората част.

Вчера от международния тръст PUMA, с който Агуеро работи, оповестиха, че са подготвили специфични „ златни “ бутонки за футболиста, с които той би трябвало да играе против Арсенал.

Аржентинецът обаче ги употребява едвам единствено през първото полувреме на мача. На загрявката преди него, Агуеро употребява елементарните си футболни обувки, само че за началото на дуела въпреки всичко се появи с предоставените от PUMA специфични бутонки.

Направи усещане обаче, че на почивката футболистът на Сити още веднъж заложи на предходните си обувки, а мнозина се запитаха каква е повода за промяната.