Варненски деца обраха наградите в регионалното състезание Най-добър млад строител
Регионален кръг от националното съревнование " Най-добър млад строител “ се организира във Варна. На първо място и в четирите спортни дисциплини са учениците от Професионална гимназия по архитектура, строителство и геодезия " Васил Левски “- Варна. Кметът на регион " Младост “ Христо Христов награди първенците и им пожела да бъдат все по този начин упорити, да се развиват усвоявайки познания и опит, и да следват фантазиите си.
На второ място в учебното класиране са ПГС " Пеньо Пенев “ – Силистра, на трето – ПГСАГ – Шумен, на четвърто – ПГСАГ " Пеньо Пенев “ – Русе, на пето – ПГЕС- Търговище, на шесто – ПГТС " Христо Смирненски “ – Разград.
Състезателните дисциплини са: Мазилки, шпакловки и бояджийски работи; Облицовки и настилки; Зидария; Сухо строителство.
Ето и класирането от районния кръг на националното съревнование " Най-добър млад строител “:
Мазилки, шпакловки и бояджийски работи (индивидуално)
1. Николета Маджарова (Варна)
2. Велина Мишева (Русе)
3. Йоана Филипова (Силистра)
4. Николета Стоянова (Шумен)
Облицовки и настилки (индивидуално)
1.Димитър Марков
2.Илиан Георгиев (Силистра)
3.Мерт Хасан (Шумен)
4.Антони Кастанеда (Русе)
5.Десислав Велинов (Разград)
6.Хюсеин Баджаков (Търговище)
Зидария (екип от двама ученици)
1.Радомир Демиров и Дилън Костадинов (Варна)
2.Михаил Илиев и Радослав Събев (Шумен)
3.Ивелин Тодоров и Георги Иванов (Силистра)
4.Емрен Фахри и Чия Челик (Русе)
5. Али Бозов и Мустафа Караджов (Търговище)
Сухо строителство (екип от двама ученици)
1.Андрей Токар и Денис Мехмед (Варна)
2.Мартин Ангелов и Мартин Савов (Силистра)
3. Радослав Антонов и Йордан Калоянов (Шумен)
На второ място в учебното класиране са ПГС " Пеньо Пенев “ – Силистра, на трето – ПГСАГ – Шумен, на четвърто – ПГСАГ " Пеньо Пенев “ – Русе, на пето – ПГЕС- Търговище, на шесто – ПГТС " Христо Смирненски “ – Разград.
Състезателните дисциплини са: Мазилки, шпакловки и бояджийски работи; Облицовки и настилки; Зидария; Сухо строителство.
Ето и класирането от районния кръг на националното съревнование " Най-добър млад строител “:
Мазилки, шпакловки и бояджийски работи (индивидуално)
1. Николета Маджарова (Варна)
2. Велина Мишева (Русе)
3. Йоана Филипова (Силистра)
4. Николета Стоянова (Шумен)
Облицовки и настилки (индивидуално)
1.Димитър Марков
2.Илиан Георгиев (Силистра)
3.Мерт Хасан (Шумен)
4.Антони Кастанеда (Русе)
5.Десислав Велинов (Разград)
6.Хюсеин Баджаков (Търговище)
Зидария (екип от двама ученици)
1.Радомир Демиров и Дилън Костадинов (Варна)
2.Михаил Илиев и Радослав Събев (Шумен)
3.Ивелин Тодоров и Георги Иванов (Силистра)
4.Емрен Фахри и Чия Челик (Русе)
5. Али Бозов и Мустафа Караджов (Търговище)
Сухо строителство (екип от двама ученици)
1.Андрей Токар и Денис Мехмед (Варна)
2.Мартин Ангелов и Мартин Савов (Силистра)
3. Радослав Антонов и Йордан Калоянов (Шумен)
Източник: varna24.bg
КОМЕНТАРИ