Редовното правителствено заседание ще се проведе днес от 10 часа.

...
Редовното правителствено заседание ще се проведе днес от 10 часа.
Коментари Харесай

Кабинетът решава за разходите за командировки и допълнителните разходи за МО


Редовното държавно съвещание ще се организира през днешния ден от 10 часа. Министрите ще прегледат отчет за одобряване разноските за командировки в страната за четвъртото тримесечие на 2017 година на заместител министър-председателите, министрите, органите към Министерския съвет по член 19, алинея 4 от Закона за администрацията, заместник-министрите и регионалните шефове, съобщи кореспондент на БГНЕС.

На съвещанието ще бъде решено за план на разпореждане за одобрение на спомагателни разноски по бюджета на Министерството на защитата. Ще бъде разискван и план на решение за одобряване на съглашението сред държавното управление на България и държавното управление на Армения за взаимна отбрана и продан на класифицирана информация.

Министрите ще одобрят план на решение за одобрение на отчет за напредъка по осъществяването на Националната стратегия за енергийна успеваемост на многофамилните жилищни здания през 2017 година, както и план на разпореждане за изменение и допълнение на разпореждане №79 на Министерския съвет от 2016 година за обезпечаване на безплатно прилагане на познавателни книжки, учебници и образователни комплекти.

Ще бъде решено и за план на разпореждане за изменение и допълнение на нормативни актове на Министерския съвет. /БГНЕС
Източник: bgnes.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР