редкатор Веселин ЗлатковПред медиите лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов обясни

...
редкатор Веселин ЗлатковПред медиите лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов обясни
Коментари Харесай

Борисов обеща места в регулаторите за всички партии

редкатор Веселин Златков

Пред медиите водачът на ГЕРБ Бойко Борисов изясни по какъв начин счита да реши въпроса с регулаторите, който беше една от аргументите за разпадането на „ сглобката ” и новите избори. На първо място той отхвърли изказванието, че Делян Пеевски има несъразмерно огромна власт в тези органи. Борисов съобщи, че няма такова наблюдаване.

„ Те бяха определени по времето на ГЕРБ и в случай че се вгледате, ще видите, че там има представители и на Движение за права и свободи, и на „ Атака ” и на всички други партии. И това е верния сюжет за управление на регулаторите. А не като при ПП-ДБ, които предложиха да си ги поделим. Тогава щеше да има несъразмерно огромна власт ”, съобщи Бойко Борисов.

Лидерът на ГЕРБ даде забавен коментар и за рекордно ниската изборна интензивност.

„ В петък стартира Европейското по футбол и всички ще гледат първия мач. Във вторник и сряда феновете ще са доста малко и ще почнем да си избираме кои мачове да гледаме. След 11 избора, това съревнование омръзна на хората ”, сподели Борисов.
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР