Редактор: Веселин Златков e-mail: [email protected]Защо беше тази глупава заповед?, това

...
Редактор: Веселин Златков e-mail: veselin_zlatkov_petel.bg@abv.bgЗащо беше тази глупава заповед?, това
Коментари Харесай

Заповедта за отмяната на тържествата на Шипка на 3 март беше глупава, коментира Валерия Велева

Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]

" Защо беше тази глупава заповед? ", това попита журналистката Валерия Велева в изявление в студиото на Българска национална телевизия 1 във връзка анулацията на тържествата на Шипка за 3 март. Според нея мярката против разпространяването на ковид се трансформирала в провокация за ново разделяне сред управляващите.

" Стига ненавист! ", възкликна Велева при телевизионното си присъединяване. Тя акцентира, че не е радно презиздента Румен Радев да разяснява ковид в изказвания на националния празник.

Още по-остро обаче беше отношението на Валерия Велева към държанието на ръководителя на Народното събрание Цвета Караянчева. " Тя не е отишла на Шипка със личната си кола, тя носи атрибутите на властта ", сподели журналистката за това, че Караянчева си потегли от церемонията при официалното слово на президента. 

" Разделението във властта към този момент е контрапродуктивно ", безапелационна беше Велева. 

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

За реклама виж - https://petel.bg/advertising-rates.html и тук
--> --> --> --> ``
рекламаКоментариКоментирай посредством FacebookЗа да пишете мнения, апелирам регистрирайте се за секунди ТУКНапиши коментарИме:Коментар:
`` Последни вести `` рекламаФорумФорум--> --> `` реклама
`` реклама За Петел|Рекламни тарифи|Условия за ползване|Правила|КонтактиВсички права непокътнати © 2011 - 2020 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа `` Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР