Редактор: e-mail: Кадър NOVA NEWSТова че изборите са предрешени, го казват придворните

...
Редактор: e-mail: Кадър NOVA NEWSТова че изборите са предрешени, го казват придворните
Коментари Харесай

Александър Симов, БСП: Срутището ГЕРБ трябва да бъде отречено от политическия процес

Редактор: 

e-mail: 

Кадър NOVA NEWS

Това че изборите са предрешени, го споделят придворните политолози на ГЕРБ, които шестват по студиата. Изборите не са предрешени. Лично за мен аз не съм уверен, че властта желае осъществяване на почтени избори, щом показват подозрения, че машината ще блокира. То всичко става, на следващия ден хартиите могат да се скъсат, машините са по-качественият метод, който да смъкна всички подозрения.

Това сподели депутатът от Българска социалистическа партия Александър Симов в „ Пресечна точка “ по NOVA NEWS.

Ще питаме нашите членове с кои партии да водим диалози след изборите. От настроенията, които знам, че има в Българска социалистическа партия, уверен съм, че обединението с ГЕРБ освен ще ни бъде неразрешена, срутището ГЕРБ би трябвало да бъде отречено от политическия развой. Ние за разлика от ГЕРБ питаме хората, при нас не един човек взема решенията. Докато не видя първи проблясъци на народна власт в ГЕРБ, не одобрявам препоръки по какъв начин се прави допитване, до момента в който един човек при вас дефинира политиката, просто няма по какъв начин да приема препоръки по какъв начин се прави народна власт и допитване, сподели Александър Симов на другия посетител в студиото Тома Биков от ГЕРБ.

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.

Прочети тук -
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР