Реал Сосиедад се възползва от грешката на Бетис и увеличи

...

Реал Сосиедад увеличи аванса си в битката за топ 4

Реал Сосиедад се възползва от грешката на Бетис и усили задатъка си в борбата за топ 4. Баските завоюваха с 2:1 семейството си на Райо Валекано. Те стигнаха до цялостен поврат, откакто Иси Паласон откри резултата в 57-ата минута. Той се възползва от неточност на Пачеко, напредна и самичък приключи.

Веднага след подновяването на играта последва дълга, постепенна офанзива на домакините, която приключи с центриране на Муньос и Александър Сьорлот изравни. В 81-ата минута автогол на Флориан Лежюн донесе успеха на отбора на Алгуасил. След центриране вратарят Димитриевски излезе неразчетено, Лежюн изпусна резервата Карлос Фернандес, който насочи топката тя се отклони в бранителя и влезе в мрежата.

След този триумф Реал Сосиедад остава четвърти, само че към този момент има задатък от шест точки пред петия Бетис.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.