Реал Сосиедад посреща Рома в мач реванш от осминафиналната фаза

...

НА ЖИВО: Реал Сосиедад - Рома, състави

Реал Сосиедад посреща Рома в мач реванш от осминафиналната фаза на Лига Европа. Срещата е с начален час 22:00, а Gong.bg ще ви направи съпричастни към конфликта, като може да следите мача минута по минута.

Реал Содиедад е в доста слаба форма, като има единствено една победа в последните си 9 мача във всички шампионати. Проблемът пред испанския отбор е основно в отбелязването на попадения, защото има едвам два гола в последните си пет дуела. Реал Сосиесад е на 4-а позиция към момента в Ла Лига и се бори за присъединяване в Шампионската лига следващата година, само че Лига Европа също може да бъде добра алтернатива за постигането на тази цел.

Рома също е променлив, като загуби последния си мач с 3:4 вкъщи в Серия А против Сасуоло. " Вълците ", сходно на Сосиедад, се борят за присъединяване в Шампионска лига следващата година, като отборът на Жозе Моуриньо е единствено на точка от топ 4 във вътрешното състезание. Рома завоюва шампионата Лига на конференциите през миналия сезон и в този момент се е прицелил в още едно европейско отличие.

Стартови сформира:

Реал Сосиедад:  1. Алекс Ремиро, 15. Диего Рико, 24. Робин Льо Норман, 5. Игор Зубелдия, 18. Андони Горосабел, 23. Брийс Мендес, 8. Микел Мерино, 3. Мартин Зубименди, 21. Давид Силва, 10. Микел Оярсабал, 19. Александър Сьорлот

Треньор:  Иманол Алгуасил

Рома:  1. Руи Патрисио, 2. Рик Карсдорп, 23. Джанлука Манчини, 3. Рожер Ибанес, 6. Крис Смолинг, 37. Леонардо Спинацола, 7. Лоренцо Пелегрини, 4. Браян Кристанте, 25. Жоржиньо Вайналдум, 21. Пауло Дибала, 11. Андреа Белоти

Треньор:  Жозе Моуриньо