Реал (Мадрид) завърши 2:2 при гостуването на Леванте в мач

...

Реал с нова издънка в Примера

" Реал " (Мадрид) приключи 2:2 при гостуването на " Леванте " в мач от 22-ия кръг на испанското състезание. Отборът на Зинедин Зидан водеше с 2:1 минута преди края, само че дебютиралият за Леванте Джампаоло Пацини означи изравнителен гол и донесе точка за домакините.

Поредният неопределен мач на Кралския клуб сложи под съществено напрежение старши треньора на тима Зинедин Зидан, който е подложен на критика за някои от решенията си по време на мача, довели до неудачния резултат за отбора.

Серхио Рамос откри резултата в интерес на Реал в 11-а минута, само че Емануел Боатенг изравни малко преди почивката. През втората част влезлият като запаса Иско още веднъж изведе мадридския исполин с попадение в 81-а минута. Веднага след гола Зидан смени мегазвездата Кристиано Роналдо, а домакините съумяха да изравнят минута преди края. Тогава дебютантът Джампаоло Пацини, който мина в Леванте от Верона, бе изведен самичък против вратаря и не сгреши - 2:2.

" Реал " (Мадрид) има единствено две победи в последните шест мача в шампионата и е 18 точки след лидера в таблицата " Барселона ", който по-късно през днешния ден играе с градския противник " Еспаньол ".
Източник: bnr.bg