Реал (Мадрид) загуби с 1:2 у дома от Леганес в

...

Реал Мадрид записа срамна страница в историята си

Реал (Мадрид) загуби с 1:2 вкъщи от Леганес в среща реванш от четвъртфиналите на шампионата за Купата на Краля. "Белите " бяха победили с 1:0 като посетител, само че на собствен терен не съумяха да стигнат най-малко до тъждество и напущат битката.

Ерасо смълча трибуните на "Бернабеу " след попадение в 31-ата минута за 1:0 в интерес на Леганес, като при този резултат приключи първата част.

В началото на второто полувреме Карим Бензема поуспокои почитателите с гол за 1:1, само че малко повече от 10 минути по-късно (55') Габриел още веднъж даде задатък на гостите.

След попадението треньорът на Реал - Зинедин Зидан пусна Даниел Карвахал, Лука Модрич и Борха Майорал, с цел да оказват помощ на Бензема, Иско и Серхио Рамос в цялостния с запаси отбор на "белите ", само че до поврат не се стигна.

Леганес се причисли към Севиля и Валенсия на полуфиналите, а през днешния ден Барселона и Еспаньол (0:1) ще дефинират последният в последната четворка за Купата на Краля.
Източник: fakti.bg