Реал (Мадрид) спечели с лекота с 4:0 като гост на

...

Реал пак показа, че се вдига при Зидан

Реал (Мадрид) завоюва с лекост с 4:0 като посетител на Сарагоса на осминафиналите в шампионата за Купата на Краля в Испания, написа dsport. " Кралете " не оставиха подозрение, че са с съсловия над противника и се класира справедливо напред.

Още в 6-ата минута след късо осъществяване на корнер, Тони Кроос центрира по земя и топката стигна до Рафа Варан, която на празна врата нямаше по какъв начин са сбърка - 1:0. " Кралете " взеха решение нещата в дуела в 32-ата минута. Кроос направи втората си асистенция в мача, този път към Лукас, който осъществя прекрасен гол.

През второто полувреме Реал продължи да се забавлява. Винисиус в 72-ата минута се възползва от превъзходен пас на Хамес и копна топката за 3:0. Четвъртото попадение пристигна седем минути по-късно. Тогава Дани Карвахал бе изведен по десния фланг. Той центрира паралелно на вратата към Карим Бензема, който елементарно осъществя.
Източник: fakti.bg