Реал Мадрид спечели с 4:2 домакинството си на Гранада от

...

Реал Мадрид успя да преодолее Гранада

Реал Мадрид завоюва с 4:2 семейството си на Гранада от осмия кръг на Примера дивисион. " Белите " съумяха да се върнат на победния път, откакто направиха 0:0 с Атлетико Мадрид преди седмица, след което последва 2:2 с Брюж в срещата от Шампионска лига.

За триумфа над Гранада точни бяха Карим Бензема още във втората минута, Еден Азар се разписа в 45-ата за първото си попадение за Реал в Примера дивисион, след което 3:0 направи Лука Модрич (в 61-ата). Последваха мощни минути за гостите, които се добраха до 3:2. Дарвин Мачис понижи от дузпа в 69-ата, след което прецизен бе и Домингос Дуарте в 77-ата.

Във втората минута на добавеното време означи и Хамес Родригес, с цел да се стигне до крайното 4:2 за отбора на Зинедин Зидан.
Източник: fakti.bg