Реал Мадрид приема Алмерия в двубой от 21-я кръг на

...

НА ЖИВО: Реал Мадрид - Алмерия, стартовите 11

Реал Мадрид приема Алмерия в дуел от 21-я кръг на Ла Лига. Срещата е с начален час 17:15, а Gong.bg ще се погриже да я наблюдава НА ЖИВО с всичко най-интересно към нея минута по минута.

Реал Мадрид е в страхотна форма, макар че загуби последния си дуел за Купата на Краля от Атлетико Мадрид с 2:4 след продължения. " Белия балет " се е насочил към купата в Испания, като е единствено на една точка от водача Жирона и при възможна победа ще може най-малко краткотрайно да оглави класирането.

Алмерия е съвсем сигурен изпадащ, като има в актива си единствено 6 пункта от началото на акцията. Тимът е с най-вече позволени голове в дивицията - 43. Проблемът на Алмерия е и сложното отбелязване на попадения, вкарвайки единствено 19 в противниковата врата.

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

Реал Мадрид:  25. Кепа Арисабалага, 23. Ферлан Менди, 6. Начо Фернандес, 22. Антонио Рюдигер, 2. Дани Карвахал, 15.Федерико Валверде, 18. Орелиен Чуамени, 8. Тони Кроос, 5. Джуд Белингам, 11. Родриго, 7. Винисиус Жуниор

Алмерия:  25. Луиш Машимиано, 15. Серджо Акиеме Родригес, 21. Чуми, 2. Кайки, 18. Марко Пубил, 3. Едгар Гонсалес, 7. Ларджи Рамазани, 6. Дион Лопи, 5. Лукас Робертоне, 19. Серхио Арибас, 29. Марко Милованович