Реал Мадрид постигна трети пореден и общо 13-ти успех от

...

Реал М с трета поредна победа в Евролигата

Реал Мадрид реализира трети следващ и общо 13-ти триумф от началото на сезона в баскетболната Евролига за мъже след домакинска победа над немския Байерн Мюнхен с 88:73 (19:23, 23:14, 21:20, 25:16) в дуел от 14-ия кръг на шампионата.

Реал е водач във краткотрайното класиране единствено с едно проваляне, до момента в който съставът от Мюнхен позволи втора поредна и общо осма загуба, оставайки на 13-та позиция.

Домакините изоставаха след първата четвърт, само че наваксаха до почивката, когато поведоха с 42:37 и държаха водачеството до края.

Серхио Люл бе най-резултатен за Реал Мадрид с 16 точки, 1 битка и 2 асистенции, а за водения от някогашния треньор на испанския гранд Пабло Ласо отбор на Байерн Айзък Бонга се регистрира с 15 точки, 5 битки и 1 асистенция.
Източник: novsport.com