Реал Мадрид постигна най-убедителната си победа от началото на сезона.

...
Реал Мадрид постигна най-убедителната си победа от началото на сезона.
Коментари Харесай

Шест безответни гола: Реал Мадрид разпарчетоса Валядолид на „Бернабеу“

Реал Мадрид реализира най-убедителната си победа от началото на сезона. „ Белия балет “ разруши с 6:0 Валядолид на личния си „ Сантяго Бернабеу “.

Хеттрик за „ Кралския клуб “ вкара Карим Бензема. Французиннът вкара втория, третия и четъртия гол в границите на единствено седем минути. Първото попадение бе дело на Родриго, който пък асистира и за петото – на Марко Асенсио.

Шестият гол бе маркиран от Лукас Васкес в 91-ата минута, като за този гол подаде влезлият от пейката Еден Азар.

С успеха Реал събра 59 точки и е на 12 от водача Барселона, до момента в който Валядолид продължава своята борба за оцеляване. Тимът е на 15-то място с 28 точки - единствено един пункт над рисковата зона.

Първите няколко минути не предложиха нещо забавно. В 10-ата минута обаче пред вратата на Куртоа се развихри буря. Роке Меса си освободи място за изстрел и откри левия дирек на белгиеца, а единствено 20 секунди по-късно удар на Мончу мина до вратата.

В средата на първата част Реал сътвори една от марковите си контраатаки. Камавинга лиши и подаде към Чуамени, а той към Асенсио, който завоюва доста терен и откри Родриго в наказателното поле, а бразилецът от преференциална позиция направи 1:0, завършвайки доста голмайсторски нападението на " белите ".

Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР