Реал Мадрид посреща Виляреал в мач от 17-я кръг на

...

НА ЖИВО: Реал Мадрид - Виляреал, съставите

Реал Мадрид посреща Виляреал в мач от 17-я кръг на Ла Лига. Срещата е с начален час 22:00 и може да го наблюдавате НА ЖИВО на Gong.bg, където ще ви създадем съпричастни към дуела с всичко най-интересно минута по минута.

Реал Мадрид е в страхотна форма, като отборът е с една загуба във всички шампионати от началото на сезона. Отборът на Карло Анчелоти се оправя добре, макар травмите, които има, като при възможен триумф ще застане отпред в Ла Лига. " Белия балет " е с най-хубавата отбрана в лигата, допускайки едвам 10 попадения в 16 мача.

Виляреал стартира едва сезона, като е на 14-а позиция с 16 пункта, единствено на три от рисковата зона. " Жълтата подводница " изпитва огромни компликации в отбранителен проект, като тимът е позволил цели 29 гола - третото най-лошо достижение в лигата. Виляреал ще се надява на положително показване, защото има незабавна потребност от точки.