Реал Мадрид посреща Ливърпул на стадион Сантяго Бернабеу в мач

...

НА ЖИВО: Реал Мадрид - Ливърпул, ясни са стартовите 11

Реал Мадрид посреща Ливърпул на стадион " Сантяго Бернабеу " в мач реванш от осминафиналите на Шампионската лига. Срещата е с начален час 22:00, а Gong.bg ще ви направи съпричастни към конфликта, проследявайки го минута по минута!

Реал Мадрид съумя да завоюва първата среща против този противник, побеждавайки го с 5:2 на " Анфийлд ". Именно този резултат трансформира " белия балет " в голям любимец преди реванша. Карло Анчелоти показа, че мърсисайдци са в по-добра позиция от тях, защото Ливърпул няма какво да губи. Испанският тим има едвам две победи в последните си пет мача във всички шампионати, като не съумя да завоюва против два от своите най-големи противници - Барселона за Купата на Краля и Атлетико Мадрид в Ла Лига.

Ливърпул записа феноменална победа против Манчестър Юнайтед със 7:0 във Висшата лига, което даде огромна доза вяра на тима. След това обаче мърсисайдци изгубиха гостуването си на Борнемут, което още веднъж сложи под въпрос постоянството на отбора на Юрген Клоп. Ливърпул ще се надява на знамение в испанската столица, въпреки че има едвам една победа от три мача като посетител на Реал Мадрид.

Стартови сформира:

Реал Мадрид:  1. Тибо Куртоа, 2. Дани Карвахал, 3. Едер Милитао, 22. Антонио Рюдигер, 6. Начо, 8. Тони Кроос, 12. Едуардо Камавинга, 10. Лука Модрич, 15. Федерико Валдерде, 20. Винисиус Жуниор, 9. Карим Бензема

Треньор:  Карло Анчелоти