Реал Мадрид победи Валенсия с 2:0 и отново се доближи

...

Реал наказа Валенсия с два гола за три минути

Реал Мадрид победи Валенсия с 2:0 и още веднъж се приближи на пет точки от водача в Ла Лига Барселона. Вчера и краткотрайно дръпна с осем точки.

Реал имаше преимущество над, само че не съумя да стигне до гол през първото полувреме. Белия балет обаче реши всичко в мача единствено за три минути през второто полувреме. Първо Асенсио откри резултата в 52-ата минута. В 55-ата Винисиус се разписа за 2:0. И за двата гола асистира Карим Бензема. от Родриго. А в 72-ата минута стана още по-лесно за Кралския клуб, тъй като гостите останаха с човек по-малко. Тогага Габриел беше изпъден с пряк червен картон.

Проблем за Карло Анчелоти може да се окаже контузията на Едер Милитао. Централният защитник беше заменен наложително в 36-ата минута от Дани Карвахал.
Източник: flashnews.bg