Реал (Мадрид) победи с 4:2 Наполи в мач от петия

...

Реал записа пета поредна победа в Шампионската лига

Реал (Мадрид) победи с 4:2 Наполи в мач от петия кръг на груповата фаза на Шампионска лига и продължава без неточност от началото на сезона в шампионата. Тимът на Карло Анчелоти записа петата си поредна победа в група „ С “.

Партенопеите излязоха напред в резултата още в 10-ата минута с гол на Джовани Симеоне, само че няколко секунди по-късно Родриго изравни. В 21-вата Джуд Белингам даде задатък на " кралете ", а при започване на втората част Наполи изравни с гол на Андре-Франк Замбо Ангиса. В 84-ата минута юношата на " лос бланкос " Нико Пас повиши на 3:2. В добавеното време Хоселу оформи крайното 4:2.

Отборът, воден от Карло Анчелоти оства отпред с 15 точки, Наполи е на второ място със 7, а в другия мач от групата Брага и Унион (Берлин) приключиха наедно 1:1.
Източник: euronewsbulgaria.com