Реал Мадрид победи с 3:1 Барселона в поредното издание на

...

Реал Мадрид взе Ел Класико срещу Барселона

Реал Мадрид победи с 3:1 Барселона в следващото издание на Ел Класико, което се играе на стадион " Сантиаго Бернабеу " в Мадрид.
Прочетете още
Мадричани поведоха с 1:0, откакто Винисиус стреля, Тер Щеген съумя да избие, само че при добавката Бензема не сгреши.

В 35-та минута Валверде удвои, уругваецът насочи удар от отдалеченост и даде сериозна преднина за домакините.

В 52-та минута гол на Бензема беше анулиран поради засада.

Барса се върна в мача в 83-та минута, когато Ансу Фати проби и подаде към Феран Торес, който осъществя на празната врата за 2:1.

Реал умъртви интригата в 90-та минута, когато Ерик Гарсия фаулира Родриго в наказателното поле. Първоначално не беше отсъдена дузпа, само че след обзор с ВАР арбитърът уточни бялата точка, а Родриго трансформира дузпата в гол за крайното 3:1.

С триумфа Реал Мадрид е водач с 25 точки, а Барселона е на второто място с 22 точки.
Източник: trafficnews.bg