Реал Мадрид победи с 3:0 като гост Хетафе в мач

...

Реал Мадрид подчини Хетафе с 3:0

Реал Мадрид победи с 3:0 като посетител Хетафе в мач от 19-ия кръг на испанското състезание. Първият гол бе записан като автогол на стража на Хетафе Давид Сория, а второто попадение бе дело на Рафаел Варан. Лука Модрич оформи крайното 3:0 в последната минута.

Домакините започнаха по-активно срещата, като пресираха много своя прославен противник. В 24-ата минута Арамбари овладя на гърди и стремително стреля към Куртоа, който обаче съумя да избие мощния удар.

В 31-вата минута Леандро Кабрера стреля ужасно от воле, само че топката мина настрана от вратата. Минути по-късно Рафаел Варан се възползва по най-хубавия метод от неприятно излизане на вратаря Давид Сория. При играта с топката на бранителя останаха подозрения за нарушаване против Хайме Мата, само че резултатът въпреки всичко бе открит, а попадението бе записано като автогол на Сория.
Източник: fakti.bg