Реал Мадрид победи Байерн Мюнхен с 2:1 в първия полуфинален

...

Реал надхитри Байерн и се доближи до финала на Шампионската лига

Реал изкушава Роналдо с нов контракт преди Мондиал 2018  Байерн първенец за шеста поредна година
Реал Мадрид победи Байерн Мюнхен с 2:1 в първия полуфинален конфликт на Шампионската лига, игран на стадион " Алианц Арена ". Домакините поведоха в резултата, само че позволиха цялостен поврат.

Двата гранда изиграха равностойно първо полувреме, в което офанзивите се редуваха и пред двете порти. Джошуа Кимих откри резултата в 28-ата минута след неочакван удар отдясно, само че малко преди почивката Марсело изравни с мощна тупалка отвън наказателното поле.

Десетина минути след почивката един от най-неубедителните на терена Рафиня направи безумна неточност в центъра и Реал вкара нов гол след бърза контраофанзива, приключена майсторски от Марко Асенсио.

До края имаше положения и пред двете порти, само че удари на Рибери бяха избавени, а красиво попадение на Кристиано беше анулирано поради игра с ръка. Реваншът е на 1 май (вторник) на стадион " Сантяго Бернабеу ".
Източник: offnews.bg