Реал Мадрид изключи Манчестър Сити при четвъртфиналния си триумф в

...

Синът на Карло Анчелоти тайно проучи тактиката на Микел Артета, за да победи Манчестър Сити в Шампионската лига

Реал Мадрид изключи Манчестър Сити при четвъртфиналния си успех в Шампионската лига, откакто скрито изследва тактиката, употребена от Арсенал, с цел да задуши тима на Пеп Гуардиола последно месец.

Лос Бланкос пътуваха до Етихад, знаейки, че победа на вражеска територия ще бъде задоволителна, с цел да ги изпрати до полуфиналите на шампионата, откакто предходната седмица първата среща приключи 3-3 на Бернабеу.

Мадрид разочароваха своите домакини през по-голямата част от вечерта и бяха единствено на минути от прекосяването, преди Кевин Де Бройне да означи, с цел да анулира попадението на Родриго от първото полувреме. Последваха продължения, преди тимът на Карло Анчелоти да завоюва напрегната дузпа с 4-3, с цел да продължи напред.

След успеха им испанският издател Marca показа някои прозрения зад властната отбрана на Реал. Изданието твърди, че Давиде Анчелоти, помощник-треньор и наследник на Карло, е бил виновен за даването на разбор на Сити преди мача, който включва скорошното рав...