Реал Мадрид и Гранада играят при 1:0 в двубой от

...

НА ЖИВО: Реал Мадрид - Гранада 1:0, Браим Диас вкара

Реал Мадрид и Гранада играят при 1:0 в дуел от испанската Ла Лига. Браим Диас откри.

Срещата на " Сантяго Бернабеу " е от 19:30 часа.

На страницата Gong.bg ще може да наблюдавате мача минута по минута.

Още при започване на мача вратарят на Гранада Раул Фернандес получи травма и трябваше да бъде сменен, което обаче лиши значително време.

Реал сътвори първата си заплаха след четвърт час игра, когато Родриго за малко да засече подаване на Карвахал от фланга. 180 секунди по-късно центриране на Гумбау за малко да спре в мрежата на Реал.

В средата на първата част Реал поведе. Браим Диас комбинира с Тони Кроос и останал на стрелкова позиция откри – 1:0.

⚽ 26' | 1-0 | ¡¡¡GOOOOOOOOOOOOOOOOL de!!! |
— Real Madrid C.F. (@realmadrid)
Минути преди почивката Диас можеше да запише и асистенция против името си. Техничарят откри с ювелирен пас Джуд Белингам, само че мерникът изневери на англичанина.

Точно преди да стартира продължението на първата част Игнаси Микел подкоси Белингам в наказателното поле. Главният арбитър не отсъди дузпа, а не последва сигнали и от ВАР стаята за углавен удар.

LIVE / Реал Мадрид - Гранада 1:0

1:0 Браим Диас 26`

Реал Мадрид:  Андрий Лунин, Дани Карвахал, Антонио Рюдигер, Дайвид Алаба, Ферлан Менди, Браим Диас, Тони Кроос, Федерико Валверде, Джуд Белингам, Хоселу, Родриго

Треньор: Карло Анчелоти