РБ Лайпциг отстреля Борусия (Дортмунд) и продължава защитата на националното

...

РБ Лайпциг отстреля Борусия и продължава защитата на националното отличие

РБ Лайпциг отстреля Борусия (Дортмунд) и продължава отбраната на националното отличие

Република България Лайпциг - Борусия (Дортмунд) 2:0 в четвъртфинал за Купата на Германия

" Биковете " победиха с 2:0

Република България Лайпциг продължава отбраната на извоюваната през предишния сезон Купа на Германия. " Биковете " победиха с 2:0 Борусия (Дортмунд) в конфликта сред двата отбора от 1/4-финалите на шампионата и направиха още една крачка напред в конкуренцията.

Така, откакто през вчерашния ден Байерн се сбогува с шампионата, в този момент и другият огромен немски гранд завърши присъединяване си.

" Биковете " надиграха тотално своя противник и справедливо не престават напред в шампионата след голове на Тимо Вернер през първото полувреме и на Вили Орбан в продължението на мача.

По-рано през днешния ден мястото си на полуфиналите обезпечи и Щутгарт.