Разследват ПСЖ - Цървена звезда за черно тотоДвубоят от груповата

...

Разследват ПСЖ - Цървена звезда за черно тото

Двубоят от груповата фаза на Шампионската лига сред Пари Сен Жермен и Цървена Звезда се проверява от френските управляващи по съмнения за черно тото, оповестява Агенция Франс Прес. Парижани победиха своя противник с 6:1 на "Парк де Пренс" на 3 октомври, а под съмнение е един от водещите ръководители на сръбския клуб, който остава неназован. Според информацията въпросният човек е заложил сериозна сума пари на загуба на Цървена звезда с пет гола разлика, какъвто бе и изходът от дуела.

Отборът на Цървена звезда стигна до тъждество 1:1 с италианския Наполи в първия си мач от груповата фаза на най-престижния европейски клубен шампионат, само че се показа доста едва против ПСЖ, като изоставаше с четири гола още до почивката. През второто полувреме сърбите позволиха още два гола, а Марко Марин означи утешителното попадение за отбора. /БГНЕС
Източник: bgnes.com