разгроми с 3:0 като гост и се класира за полуфиналите

...

Селтик си уреди още една среща с Рейнджърс

разгроми с 3:0 като посетител и се класира за полуфиналите в шампионата за на. " Детелините " нямаха никакви проблеми да стигнат до триумфа, а в идващия кръг им следва дерби с другия локален гранд -. Мачът ще се играе на 16 април, а хазаин ще е.

" Зелено-белите " поведоха в 12-ата минута с гол на играещия с маска. Той стреля от границата на наказателното поле и изненада стража на домакините Бенямин Зигрист. През второто полувреме на два пъти се разписа гръцкият нападател. За не игра някогашният футболист на - София Тони Уот.

Другият полуфинал ще е дерби на Единбург сред и. В състава на Хибс е българският юношески национал Силвестър Джаспър. Той подаде и за двата гола на Елиас Малкерсен при успеха с 2:1 над на четвъртфиналите.