Районната прокуратура извършва проверка във връзка с публикувана в интернет

...
Районната прокуратура извършва проверка във връзка с публикувана в интернет
Коментари Харесай

Прокуратурата проверява информация за разпространение на нерегламентирани снимки и видеоматериали от козметични салони в Казанлък


Районната прокуратура прави инспекция по отношение на оповестена в интернет уеб сайтове информация за разпространяване на нерегламентирани фотоси и видеоматериали от осъществени процедури в козметични салони в Казанлък, оповестиха от обвиняването. Прокуратурата се е самосезирала по случая, а инспекцията е предоставена на чиновници на Районното ръководство в Казанлък.

Наблюдаващият прокурор е дал инструкции да се откри има ли сложени камери за видеонаблюдение в посочените в медийните изявления козметични салони, да се снемат пояснения от работещите в тях, както и да се обясни дали са публикувани нерегламентирани фотоси в интернет пространството и по какъв метод са били основани.

Срокът за привършване на инспекцията е до два месеца.

На 2 февруари от Районната прокуратура в Бургас, че са формирани две досъдебни производства за основаване на нецензурен материали в козметични студия в града и разпространяването им в интернет без знанието на клиентите.
Източник: bta.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР